Minerální kazetové podhledy

Minerální kazetové podhledy

Demontovatelné minerální kazetové podhledy se dělají většinou proto, aby se srovnal křivý strop, zakryly se praskliny a nebo se prostě a jednoduše zrenovoval ten starý, nehezky vypadající, kazetovými podhledy se také zakrývají viditelné rozvody elektřiny.

Nad podhled bývá přístup, stropní minerální kazetové podhledy mají vliv na celkovou akustiku prostoru a jsou protipožární.

Minerální kazetové podhledy bývají nejčastěji v decentních a světlých barvách, mívají však různé méně či více výrazné vzory a různě hrubou strukturu. Podhledy je možné použít do většiny prostor.

Stropní podhledy se hodí kamkoliv

Minerální podhledy se skvěle vyjímají v kancelářích, společenských místnostech, nákupních centrech, přednáškových prostorech, s oblibou se však dávají i do domácností. Dají se pořídit i minerální kazetové podhledy v designu dřeva – například buková struktura a přírodní odstín. Kazetové podhledy mají výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Minerální desky jsou funkčním a inovativním řešením obytných i užitných prostor.

Podhledové desky vyrobené z minerálů jsou založeny na přírodních, udržitelných a obnovitelných zdrojích surovin

Důležitý architektonicky prvek

Řešení podhledu je důležitým prvkem při architektonickém plánování jakéhokoliv interiéru.

Kazetový strop ze sádrokartonu může dodává prostorům zcela nový vzhled. Minerální kazetové podhledy bývají zabudovány do stropní konstrukce. Ta může být záměrně viditelná nebo skrytá tak, aby vynikl pouze design kazet.

Minerální kazety bývají různých rozměrů a mívají odlišné akustické vlastnosti.

Existují i stropní minerální kazetové pohledy uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly náročným hygienickým podmínkám (lékařské ordinace, operační sály), mají speciální antimikrobiální nátěrové účinky, některé jsou vyrobeny tak, aby odolaly nárazům a byly rezistentní vůči poškození (tělocvičny a sportovní haly), aby byly vhodné do prostor, kde je vysoká vlhkosti vzduchu (haly s bazénem, koupelny a sprchy, wellness) nebo aby uspokojily architektonické požadavky na akustičnost místnosti.

Líbí se Vám má práce? Neváhejte nás kontaktovat!