Půdní vestavby

Půdní vestavby

Podkroví stavím vždy za přísného dodržování PBŘ (požárně bezpečnostní řešení stavby). Tato legislativa byla navržena hasiči, a tak je pro Vaše bydlení velmi důležité ctít tyto zásady.
Jde o velmi obsáhlý dokument, ve kterém jsou podrobně popsány všechny bezpečnostní zásady. Mezi to patří únikové východy, stanovení a rozsah požární techniky, odolnost stavební konstrukce a mnoho dalšího.

Typ a sílu sádrokartonu, který volím právě pro půdní vestavbu, navrhnu přesně podle těchto požadavků. Po dokončené práci doložím prohlášení o montáži certifikovanou firmou.

Půdní vestavba ze sádrokartonu je v poslední době čím dál tím oblíbenější, jde o opravdu nenáročnou rekonstrukci podkroví. Takzvaná suchá výstavba je moderním architektonickým prvkem.

Rozšiřte své bydlení o nevyužitý půdní prostor!

Podkrovní byt můžete využít i jako provizorní bydlení pro návštěvy nebo jako prostor, kam můžete na chvíli utéct před každodenním shonem. Půdní vestavby působí útulným dojmem, dá se zde vymyslet mnoho zajímavých designových prvků a jelikož je sádrokarton velmi univerzální a všestranně použitelných materiál, fantazii se meze nekladou.

Váš dům tak může být bohatší o několik desítek metrů čtverečních a o další pokoje. A z dvoupatrového domu je rázem tříposchoďové království! A takový podkrovní byteček je skvělým řešením pro studenty, kteří potřebují klid na učení, nebo pro mladé páry jako jejich první bydlení. Podkroví vyrobené ze sádrokartonových příček je chytrým tahem, který šetří nejen čas, ale především rodinný rozpočet.

Získat můžete prostor pro rozrůstající se rodinu, zařídit si vysněnou ložnici stranou od veškerého ruchu nebo pomocí sádrokartonové půdní vestavby vyrobit ve svém podkroví rovnou celý byt a využívat výhody dvougeneračního bydlení.

Zkvalitněte své bydlení za příjemnou cenu! Využijte naplno prostor, který Vaše bydlení nabízí.

Bezpečná rekonstrukce se sádrokartonem

Sádrokarton je materiál s výbornými protipožárními vlastnostmi. V případě vypuknutí požáru dokáže konstrukce ze sádrokartonu vzdorovat ohni až 90 minut a zpomalí tak šíření ohně.

A majitelé domů volí pro půdní vestavby sádrokarton nejen z důvodu bezpečnosti, ale také kvůli tomu, že jde o jeden z nejekologičtějších materiálů dostupných na trhu.

Dá se snadno opracovat, je možné na něj použít různé barevné nátěry, tapety, obložení… Je také odolný proti navlhnutí a pomáhá udržovat v prostorech dobré a příjemné klima.

Půdní vestavbu Vám zařídím spolehlivě, rychle a kvalitně. S realizací sádrokartonových půd mám dlouholeté zkušenosti. Zvládnu Vám poradit, jak by Váš vysněný půdní interiér měl vypadat a jak podkroví zkonstruovat co nejlépe.

Půdní vestavba je ve své podstatě dost specifická. Žádá si zcela jiný přístup a odlišný způsob provedení, je nutno dbát na detaily a zohlednit všemožné atypické součásti.

Renovujte se mnou své bydlení levně a kvalitně. Půdní sádrokartonové vestavby realizuji především ve Zlíně a v jeho blízkém okolí, rádi k Vám však dojedu po celém Zlínském kraji.

Líbí se Vám má práce? Neváhejte nás kontaktovat!